foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
NZOZ MARMED - Przychodnia w Świdniku

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/joomla2/templates/dd_running_76/functions.php on line 205

Zaleca się pobieranie krwi na czczo, czyli z zachowaniem 8 – 12 godzinnej przerwy od czasu ostatniego posiłku. W dniu poprzedzającym badanie należy unikać obfitych i tłustych posiłków oraz spożywania alkoholu. Bezpośrednio przed badaniem dozwolone jest wypicie niewielkiej ilości wody.

Zaleca się, pobieranie krwi w godzinach porannych. W miarę możliwości badanie należy przeprowadzić przed przyjęciem porannej porcji leków, taką decyzję należy zawsze skonsultować z lekarzem. Zawsze należy poinformować personel pobierający krew o przyjmowanych lekach, suplementach, preparatach ziołowych – zostanie to odnotowane.

Punkt pobrań czynny jest w wybrane dni,
w godzinach od 8:00 do godz.11:00.

By zarezerwować wizytę refundowaną przez NFZ należy posiadać skierowanie do poradni specjalistycznej. W przypadku rejestracji telefonicznej lub internetowej należy przygotować następujące informacje ze skierowania: data wystawienia, dane osobowe i adres zamieszkania, kod ICD10 (jednostki chorobowej) oraz dane podmiotu kierującego - nazwa poradni, dane lekarza kierującego. 

Prawo do świadczeń opieki zdrowotnej ustaje zazwyczaj po upływie 30 dni od dnia wygaśnięcia obowiązku ubezpieczenia zdrowotnego, na przykład:

Czytaj więcej...

Na podstawie ustawy 7 sierpnia 2004 roku o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. z 2015 r. poz.581 z późn. zm.; art. 24-24c i 47c) prawo do korzystania poza kolejnością ze świadczeń opieki zdrowotnej mają:

Czytaj więcej...

W przypadku braku potwierdzenia przez system uprawnień do bezpłatnych świadczeń, pacjent zostanie poproszony o wypełnienie stosownego oświadczenia o prawie do świadczeń.

 Od 1 stycznia 2013 roku został wprowadzony system elektronicznej weryfikacji uprawnień świadczeniobiorców (eWUŚ). Dzięki jego wprowadzeniu, posiadanie dokumentu ubezpieczenia nie jest wymagane, a weryfikacja uprawnień odbywa się za pomocą numeru PESEL. W związku z tym w celu potwierdzenia tożsamości pacjenta wymagane jest tylko posiadanie dokumentu ze zdjęciem:

Czytaj więcej...

Rejestracja

NZOZ MARMED

ul. Jarzębinowa 4

21-040 Świdnik 


Tel. 81 468 92 51

Tel. 81 751 44 66

Tekst alternatywny

Mammografia

Fundacja